ALFA GENÇ KURS

HAKKIMIZDA

Alfa Genç Eğitim Kurumları her yıl 2000’den fazla lise öğrencisine YKS aracılığıyla Türkiye’nin en seçkin üniversitelerini kazandırmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi gibi eğitim anlamında markalaşmış ve öğrencilerine değer katan üniversitelerin her yıl %80 kontenjanını Alfa Genç Kurs Eğitim Kurumları öğrencileri doldurmaktadır. Gelişim ve değişimin öncüsü olmak adına eğitim sistemini sürekli güncelleyen ve başarıda daima daha fazlasını isteyen kurum kimliği başarıya ulaşmada en büyük ölçüt olmuştur.

Eğitim merkezimiz başarının ancak güçlü bir kadroyla mümkün olacağı bilinciyle kursumuzda alanında uzman, deneyimli, dinamik öğretmen ve yöneticiler çalışır.

Eğitim merkezimizin bünyesi içinde seçkin öğretmen kadrosu her öğrenciyi yakından takip eder ve kurs süreçlerini rehberlik birimimiz ile paylaşır. Başarı, devamlılık, ödev kontrolü, sınav sonuçları vb. tüm süreçler yakından takip edilir ve velilerle paylaşılır.

Sunduğu eğitim-öğretimle sorgulayan, eleştirel düşünen, bilgi beceri davranış ve tutumları ile fark edilen  bireyler yetiştirerek ülkemizin nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında katkısı olan, bir eğitim kurumudur.

Amacımız edindiği bilgileri davranış tutum ve beceriye dönüştürebilen,  duyarlı, sorgulayan, yaşam boyu öğrenen, aktif bireyler yetiştirmektir.

%d blogcu bunu beğendi: